10. marca 2021 Od HECKOLE1 1

O nás

Úvod

Pôsobíme na trhu od roku 2019. Predávame detské oblečenie od narodenia až po tínedžerský vek. Veci vyrábame s ekobalvny, vyrábané sú ručne na Slovensku. S každého modelu vyrábame len obmedzení počet kusov, preto neváhajte a nakupujte oblečenie pre vaše detičky. V dnešnej dobe je dopyt aj po lacnejšom oblečení z materiálov, ktoré škodia nie len životnému prostrediu ale aj samotnému človeku. Internetovému predaju sa venujeme od marca 2020. Počas tohoto roka sme sa veľa naučili, museli si zariadiť eshop, stránku a podriadiť sa aktuálnej situácií. Za kvalitu nášho oblečenia a za spokojnosť našich zákazníkov hovorí množstvo kladných hodnotení.
 

Internetový obchod LienkaLenka vznikol na základe našej snahy o predaj kvalitného oblečenia pre batoľatá, predaj kojeneckého oblečenia, oblečenia pre malé deti a deti v predškolskom a školskom veku. Pri výbere produktov, si dávame záležať na vysokú kvalitu detského oblečenia a na výber vhodného materiálu pre detičky.

Používame zásadne len tie najkvalitnejšie a zdravotne nezávadné materiály, pretože veríme, že Vaše dieťa si zaslúži len to najlepšie.

Všetky naše produkty sú vyrábané na Slovensku.

V našej ponuke nájdete detské bodytričkádetské čiapkydupačkypolodupačkyopaľovačkykošieľky pre tých najmenšíchpyžamkátopánočkyrukavičkyoveraly a rôzne súpravy pre deti.

Naša ponuka je rozšírená o známu detskú kolekciu Disney, kde ponúkame na predaj detské teplákové súpravy, dupačky pre bábätká, detské body a rôzne sety pre tých najmenších.

Kvalitné a pohodlné detské oblečenie je pre nás vždy na prvom mieste !!

Pri nákupe tovaru na našom eshope jaslickovo nad 49€ je poštovné a balné na území celého Slovenska zdarma.